Değerlendirmeler


9/10

Mount and Blade: BANNERLORD

Uzun yıllar oynayacağımız kendi hikayemizi yazdığımız ister tüccar ister savaşçı ister diplomat nasıl bir oyun keyfiniz varsa hepsini ayrı ayrı tadabileceğiniz bir oyun. Ailenizi kurup Kalradya'nın topraklarında keyifinizi çıkartabilirsiniz veya tüm Kalradyayı fethedebilirsiniz. Mutlaka bir handa oturup çay içip müziği dinlemenizi tavsiye ederim.

İzle

7/10

MAD-MAX

Arabalara düşkün olmamama rağmen arabayla çölde gezinmek dağ taş geçmek keyifliydi. Arkamızda ki bir tık gıcık bir tip olsa da yalnız olmaktan iyidir. Hikayesi filme az da olsa bağlı kalmış. Çok uzun bir oyun değil ama isterseniz yarışmalarla daha da uzatabilirsiniz. Kısa oyun severler keyif alabilir.

İzle

7/10

RYSE: Son of Rome

Oyun sadece parry sistemi üzerine kurulu doğru zamanda doğru tuşa bas yeterli. Lakin tek düze ilerlemesi ve oyunun kısa olması bir hayli güzel. Hikayesi bu tarz bir oyuna göre ideal güzellikte. Dönemimizdeki açık dünya ve 100-70 saatlik oyunlar sizi yoruyorsa bu oyun tam size göre.

İzle

7/10

Sleeping Dogs

Oynanış olarak çok dikkat çekici olmasada karakterler bir hayli güzel. Oynarken karakterlerle bağ kurmakta zorluk çekmiyorsunuz. Oyunda para kıyafet silah gibi etkenler bir fark yaratmıyor. Yan görevleri yapmadan sadece hikayeden ilerleyerek oyundan keyif alabilirsiniz.

İzle

10/10

Assassin's Creed 1

Zamanının en iyi oyunu. 2023 yılında oynayınca görevlerin çok tekrarladığını düşünebilirsiniz veya oyun çok boş hissettirebilir lakin hikayesi hala çoğu oyundan güzel. Henüz Altair'den daha iyi bir assassin gelmedi.

İzle

10/10

Assassin's Creed 2

Bir efsanenin doğuşu. 2023 yılınada tekrar oynamama rağmen hala oynadığım en güzel oyunlar arasında yer alıyor. Yenilerde oynuyorsanız hareketlerin kütlüğü mekanikler sizleri zorlayabilir lakin hikayesi sayesinde sizi oyunda tutmaya devam ediyor.

İzle

10/10

Assassin's Creed Brotherhood

Tekrar tekrar oynamama rağmen sıkılmadığım bir oyun. Tarihten tanıdığımız insanlarla karşılaşmak, venedikte dolaşmak, ortamı, dünyası, seslendirmesi hepsi oyunu daha bir zevkli kılıyor. Özellikle italyanca orjinal dili ile oynamanızı tavsiye ederim.

İzle

9/10

GTA 5

Arkadaşlarınızla vakit geçirmek için çok ideal bir oyun fark etmeden saatlerinizi harcayabilirsiniz. Hikayedeki karakterler özellikle çoklu karakter oynamak çok bana göre değil oyunun içine beni sokmuyor. Lakin hala oynadığım en güzel oyunlaran biri.

İzle